کارتیج اچ پی

وقتی صحبت از جوهر و کارتریج تونر می شود، اعتماد حرف اول را می زند است. محصولات جوهر و تونر HP از فرمول های شیمیایی پیشرفته برای ارائه رنگ های زنده و متن واضح ساخته شده اند، بنابراین تمام اسناد شما حرفه ای به نظر می رسند. بعلاوه، کارتیج های اچ پی این اطمینان را برای شما دارند که با مدل سازگار چاپگر HP شما بی عیب و نقص کار خواهند کرد.

کارتیج چیست؟

کارتریج جوهر افشان جزئی از چاپگر جوهر افشان است که حاوی جوهری است که در حین چاپ روی کاغذ رسوب می کند. به طور خلاصه، کارتریج های جوهر حاوی مایع هستند و توسط چاپگرهای جوهر افشان استفاده می شوند و کارتریج های تونر حاوی پودر هستند و توسط چاپگرهای لیزری استفاده می شوند. جوهر داخل کارتریج جوهر بسته به نوع کارتریج شما می تواند بر پایه رنگ یا پیگمنت باشد.

چاپگرهای کارتریج جوهر معمولاً چاپگرهای ارزان تری برای خرید هستند. در حالی که آنها در ابتدا هزینه کمتری دارند، هزینه چاپ برای چاپگرهای کارتریج جوهر بیشتر از همتایان مخزن جوهر آنها است.

در واقع جوهر در همه کارتریج ها برای چاپ و انجام سرویس های دوره ای برای جلوگیری از گرفتگی و سایر مشکلات کیفیت چاپ مورد نیاز است و هیچ راهی نیست که بتوان بدون کارتیج چاپ کنید.

چرا جوهر HP و تونر HP؟

اگر به دنبال جایگزینی جوهر یا تونر برای چاپگر HP خود هستید، انتخاب کارتریج های هماهنگ کننده برند چندین مزیت دارد. تونر و جوهر اچ پی تضمین می کند که سطح کیفیت یکسانی داشته باشید و در نتیجه چاپ مجدد کمتر و در نهایت ضایعات کمتری انجام شود. به عنوان یک برند برتر در پرینترها و کارتریج ها، HP را برای موارد زیر در نظر بگیرید:

کیفیت: جوهرهای اچ پی برای چاپ مداوم اسناد، عکس‌ ها و موارد دیگر با کیفیت بالا شناخته شده‌اند.

پایداری: از برنامه بازیافت کارتریج رایگان و آسان ارائه شده توسط HP استفاده کنید، که به استفاده از مواد بازیافتی در تولید اهمیت می دهد.

کیفیت هوای داخل ساختمان: تونر و جوهر کارتیج اچ پی به دلیل چاپ بی بو و کم انتشار خود شناخته شده اند زیرا معیارهای انتشار برچسب زیست محیطی را رعایت می کنند.

از چه نوع کارتریج استفاده کنم؟

هنگام استفاده از مارک‌ های تونر غیر سازنده، ممکن است با مشکلات متعددی از جمله کیفیت چاپ ضعیف، چاپ مجدد بیشتر، چاپ با کیفیت کمتر، قابلیت اطمینان ضعیف، آسیب به پرینتر، خرابی پرینتر و خدمات بیشتر چاپگر روبرو شوید. به همین دلیل توصیه می کنیم از تونر و جوهر HP با چاپگرهای برند HP استفاده کنید. تونرها و جوهرهای HP به طور خاص برای ارائه کیفیت و ثبات عالی در چاپ از پرینترهای سازگار HP طراحی شده اند. می‌توانید نوع کارتریج مورد نیاز چاپگرتان را در دفترچه راهنمای دستگاه بیابید یا از Staples.com دیدن کنید تا شماره مدل خود را در جوهر و تونر یاب ما وارد کنید، در این سایت دقیقاً به شما نشان داده می‌ شود که کدام یک از آنها متناسب با دستگاه شما هستند. گزینه های اضافی بر روی مقدار جوهر و تونر تمرکز دارند. در حالی که بازده صفحه بر اساس پوشش، اندازه کاغذ و صفحات در هر کار متفاوت خواهد بود، نشان دهنده تعداد صفحات تخمینی است که می توانید از یک کارتریج بر اساس پوشش 5٪ چاپ کنید. انتخاب بین گزینه ها از جمله:

استاندارد: یک جوهر یا کارتریج تونر استاندارد

بسته های چندگانه: چندین کارتریج استاندارد همراه برای صرفه جویی و کاهش دفعات خرید

بازده بالا:  کارتریج هایی که حاوی مقادیر بیش از حد استاندارد تونر یا جوهر برای تعویض مکرر هستند

برای چاپ مخزن جوهر با ظرفیت بالا و قابل پر کردن مجدد، چاپگرهای HP Smart Tank Staples را خریداری کنید و با خرید اولیه خود جوهر دو ساله دریافت کنید.

کارتریج های اچ پی چقدر عمر می کنند؟

این کارتریج جوهر HP دارای تاریخ انقضا بر روی خود کارتریج است. برخی از کارتریج ها دارای تاریخ «نصب تا» هستند که معمولاً 18 ماه پس از تاریخ تولید و شش ماه قبل از پایان گارانتی است.

آیا می توان جوهر کارتریج HP را دوباره پر کرد؟

بله، می توان جوهر کارتیج اچ پی را مجدد پر و استفاده نمود. کارتریج های جوهر اصلی HP از نظر کیفیت چاپ و قابلیت اطمینان بسیار از پر کردن مجدد جوهر پیشی گرفتند.

اطلاعات بیشتر درباره جوهر HP و کارتریج تونر HP

به گفته مدیر بازاریابی HP تام براون، تولید فناوری جوهر گران است. HP ادعا می کند که سالانه 1 میلیارد دلار برای تحقیق و توسعه هزینه می کند و بیش از 4000 حق ثبت اختراع در مورد مواد مصرفی مانند کارتریج تونر و کارتریج جوهر به تنهایی دارد. علاوه بر این، شما با اطمینان از اینکه کارتریج های جوهر چاپگر HP قابل اعتمادی را دریافت خواهید کرد که تصاویر با کیفیت بالا تولید می کنند، هزینه پرداخت می کنید.

کارتریج جوهر ارزان برای پرینترهای اچ پی

همانطور که می دانید، یک گالن کارتریج جوهر گران است. وقتی به شکل کارتریج خریداری می شود، هزینه خیلی بالایی تری دارد. این موضوع واقعا ناخوشایند است. با این حال، آیا می دانستید که کارتریج های جوهر ارزانی برای چاپگرهای HP وجود دارد؟ بله درست خواندید اگر می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید، ممکن است گزینه ارزان تری را انتخاب کنید. کارتریج ‌های جوهر یا تونر شخص ثالث، بی ‌نام تجاری، غیر OEM، بازسازی ‌شده یا سازگار، گزینه ‌های ارزان ‌تر هستند.

جایگزینی جوهر چاپگر اچ پی و کارتریج های سازگار

بنابراین، این جایگزین های جوهر چاپگر HP و کارتریج های سازگار دقیقا چیست؟ بیایید با کارتریج های جایگزین جوهر HP شروع کنیم که به آنها کارتریج های بازسازی شده نیز می گویند. این نوع جوهر برای چاپگرهای HP بازیافت شده است تا نیازهای OEM (سازنده تجهیزات اصلی) را برآورده کند یا از آن فراتر رود. فرآیند بازیافت شامل جداسازی، بررسی، تمیز کردن، مونتاژ مجدد و پر کردن جسم با جوهر است.

از سوی دیگر، کارتریج‌ های جوهر HP سازگار، جوهر کاملا جدید و غیر OEM هستند که بازیافت نشده‌اند. کارتریج های سازگار با مشخصات OEM توسط یک کارخانه شخص ثالث که تحقیقات، توسعه و آزمایش گسترده ای را پشت سر گذاشته است، تولید می شود، و قادرند تمامی نیازهای شما را به خوبی برطرف نمایند.