تعمیر پرینتر در محل با تکنسین های حرفه ای

Rate this page

شرکت اطلس چاپگر فارس با بیش از 10 سال سابقه کاری در زمینه تعمیر پرینتر در محل , تعمیر چاپگر , شارژ کارتریج میباشد و حالا این امکان فراهم شده که شما به صورت آنلاین (بر خط) درخواست تعمیرکار برای شرکت ما ارسال کنید. در این مقاله سعی بر این است تا بتوانید مشکل پرینتر خود را پیدا کنید. و جواب سوال های خود را پیدا کنید.

1.روش درخواست تعمیرکار پرینتر چگونه است؟

روش درخواست بسیار ساده است شما میتوانید جهت مشاوره تخصصی در مورد پرینتر خود با شماره های ما (88922778-021 / 88803845-021) یا با واتس اپ مجموعه (پایین سمت چپ صفحه ) ارتباط برقرار بکنید.

On-site printer repair with professional technicians

2.تعمیر پرینتر چگونه انجام میشود؟

تعمیر پرینتر شما بستگی به متغیر های متعددی دارد که در این مقاله به چند مورد اشاره میکنیم :

     1. پرینتر شما نیاز به جنرال سرویس دارد

در صورتی که پرینتر شما نیاز به جنرال سرویس داشته باشد ابتدا شما با مجموعه تماس گرفته و درخواست تعمیرکار جهت جنرال سرویس میکنید در صورت تشخیص کارشناسان مجموعه تعمیرکار به محل شما اعزام یا شما پرینتر خود را جهت تعمیر و سرویس به دفتر فنی اطلس چاپگر فارس می آورید.
چرا پرینتر شما نیاز جنرال سرویس دارد ؟ جواب این سوال بسیار واضح است , به خاطر این که بعد از استفاده مداوم از پرینتر (چاپگر) خود ممکن است تونر کارتریج یا هرگونه زباله , گرد و غبار مانع کارکرد صحیح پرینتر شما شود در این صورت دستگاه شما نیاز به جنرال سرویس دارد.

     2.بنا به تشخیص کارشناسان مجموعه قطعه ای از پرینتر شما معیوب شده است

بعد از تماس شما با کارشناسان ما جهت خرابی پرینتر خود , کارشناسان ما متوجه شدند که قطعات داخل پرینتر (چاپگر) شما معیوب شده است ,  با پیشنهاد ما زمانی برای تعمیر پرینتر شما تعیین میگردد و تعمیرکاران و مهندسین مجموعه میتوانند پرینتر های شمارا در محل تعمیر کنند و سرویس پرینتر در اطراف دفتر فنی شرکت هزینه ایاب و ذهاب نخواهد داشت. (محله هایی که تعمیر پرینتر بدون ایاب و ذهاب میباشد عبارتند از : ایرانشهر , ولیعصر , فاطمی , هفت تیر و تمام محله های نزدیک شرکت)

3.آیا برای تعمیر پرینتر دستگاه حتما باید به شرکت فرستاده شود؟

جواب ای سوال خیر است چون شرکت اطلس چاپگر فارس خدمات تعمیر در محل پرینتر هم ارائه میدهد و این به این معناست که شما به راحتی هرچه تمام تر با کارشناسان ما تماس میگیرید و در درخواست تعمیرکار میکنید و کارشناسان مجموعه بهترین زمان مناسب شما را انتخاب میکنند و مهندسین مجموعه درست سر وقت پیش شما می آیند و پرینتر(چاپگر) شمارا به بهترین و تمیز ترین حالت ممکن تعمیر میکنند.

4.چه برند هایی شامل تعمیرات در محل میشوند؟

تقریبا همه برند ها شامل تعمیرات در محل میشوند مانند HP , BROTHER , CANON , SHARP , etc به جز دستگاه هایی که مشکل اساسی داشته باشند و در به هیچ صورت امکان تعمیر وجود ندارد.
On-site printer repair

5.آیا دستگاه های کپی هم میتوان در محل تعمیر کرد؟

بله , دستگاه های کپی به خاطر اندازه بزرگ و وزن بالا معمولا در محل تعمیر میشوند و در هشتاد درصد مواقع نیازی به جا به جایی دستگاه نیست.

6.آیا شرکت اطلس چاپگر فارس با شرکت های خصوصی و ارگان دولتی هم همکاری میکند؟

بله. شرکت اطلس چاپگر فارس با ارگان های دولتی سابقه طولانی مدت دارد جهاد کشاورزی و شرکت نفت و گاز جمهوری اسلامی ایران و قوه قضاییه و چند مورد دیگر همگی با شرکت اطلس چاپگر فارس همکاری میکنند. و در مورد شرکت های خصوصی هم همین موارد صدق میکند.

7.مزایای شرکت های خصوصی از همکاری با شرکت اطلس چاپگر فارس چیست؟

شرکت های خصوصی از مزایای زیادی بهره مند میشوند مانند تعویض کارتریج های نو با کارتریج های کارکرده , تعمیر پرینتر در محل شرکت , تعمیرکار آماده به خدمت برای هر شرکت.

6.آیا شرکت اطلس چاپگر فارس خدمات شارژ کارتریج در محل هم انجام میدهد؟

بله.خدمات شارژ کارتریج و احیای کارتریج های قدیمی یکی دیگر از خدمات در محل شرکت اطلس چاپگر فارس میباشد که در مقاله ای دیگر به ظور مفصل به توضیح آن میپردازیم.

در ادامه مقاله چند مورد از ایرادات مکانیکی پرینتر همراه با راه حل های انها را توضیح میدهیم

1.دستگاه هنگام چاپ صدای زیادی میدهد

این مشکل میتواند از چرخ دنده های دستگاه باشد. چرخ دنده های دستگاه های پرینتر بعد از استفاده از طولانی مدت ساییده شده و تیز شده و باعث ایجاد صدای بلند و بد میشود و راه حل آن تعویض آن چرخ دنده می باشد که متخصصین شرکت اطلس چاپگر فارس با دقت و مهارت بالا قادر به انجام تعویض انواع چرخ دنده ها در محل می باشند. شما میتوانید با شماره های شرکت یا واتس اپ برای راهنمایی های بیشتر یا درخواست تعمیرکار ارتباط برقرار بکنید.

2.نوشته ها بعد از چاپ پاک میشوند

اما اول باید بدانیم فیوزینگ چیست ؟ فیوزینگ قسمتی از یک دستگاه چاپگر است که با حرارت بالا تونر را ذوب کرده و روی کاغذ میچسباند و دارای چرخ دنده , فیلم فیوزینگ , پرس , بوش پرس , هیتر میباشد که همگی در شاسی فیوزینگ کنار هم کار میکنند اما بعد از چند وقت استفاده مشکلاتی از قبیل پاره شدن فیلم فیوزینگ , خراب شدن پرس , خشک شدن گریس , و غیره پیش می آید که در این موارد شما نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای خواهید داشت چون به تخصص برای تعمیر نیاز دارید اگر تخصص حرفه ای ندارید میتوانید با شماره های اطلس چاپگر فارس تماس گرفته و مشکل خود را بیان کنید و بعد از صحبت با کارشناسان درخواست تعمیرکار در محل بدهید  یا اگر خودتان تونایی تعمیر دارید میتوانید قطعات مورد نیاز خود را سفارش دهید.

3.با اینکه در دستگاه کاغذ وجود دارد اما دستگاه ارور کاغذ را نشان میدهد

در مسیر چاپ کاغذ چندید سنسور وجود دارد تا پردازنده پرینتر از مکان کاغذ اطلاع دقیق داشته باشد و در زمانبندی خود اشتباه نکند اما بعد از استفاده مداوم این سنسور ها خراب یا کثیف میشوند که یا احتیاج به تعمیر و یا احتیاج به تمیز کردن داشته باشند حالا هر دو مورد پیش آمده را مورد برسی قرار میدهیم :

1.سنسورها کثیف شده باشند

اگر سنسورها کثیف شده باشند  تعمیرکار باید دستگاه را باز کرده و از تخصص کافی برخوردار باشد تا از مکان دقیق سنسور ها با خبر باشد بعد از این مرحله متخصص ما با مواد و اسپری های مخصوص سنسور هارا تمیز کرده و دستگاه را مورد بررسی و تست قرار میدهد

2.سنسور ها خراب شده باشند

در این مورد هم دستگاه باید کاملا باز شود و سنسور ها تمیز شوند اگر دستگاه درست نشد تعمیرکار با تخصص و علم خود شروع به مشکل یابی سنسور ها میکند و اگر متوجه شد سنسوری به خوبی کار نمیکند آن را تعویض میکند

4.کارتریج دستگاه تازه عوض شده اما نوشته ها کم رنگ هستند

این مشکل عوامل زیادی میتواند داشته باشد و دستگاه باید توسط کارشناس بررسی شود اما اگر کارتریج دستگاه را تازه عوض یا شارژ کرده باشید این مشکل میتواند مشکل از لیزر دستگاه باشد که دو علت اصلی دارد :

1.لیزر دستگاه خراب شده باشد

 اگر کارشناس دستگاه را بررسی کرد و متوجه شد لیزر دستگاه خراب شده است آن پرینتر نیاز به یک یونیت لیزر جدید احتیاج دارد و تعمیر آن پرینتر در محل به راحتی امکان پذیر است

2.لیزر دستگاه کثیف شده است

لیزر دستگاه های لیزری بر اثر استفاده مداوم کثیف میشوند که این کثیفی ها میتواند تونر اضافه باشد یا گرد و غبار باشد که به پرینتر نفوذ کرده است و راه حل آن این است که کارشناس متخصص لیزر را با مواد مخصوص تمیز میکند در تمیز کردن لیزر باید بسیار مراقب بود.

شارژ کارتریج
خرید پرینتر استوک